3D Baskı Hizmeti

FDM BASKI

FDM yani Fused Deposition Modelling 3D yazıcılar malzeme olarak termoplastik filamentler kullanan 3D yazıcılardır. FDM 3D yazıcıların çalışma prensibinde termoplastik filament, plastiğin baskı kafası tarafından tam olarak yerleştirilebilecek kadar yumuşadığı sıcak bir ekstrüderden beslenir. Erimiş filament daha sonra iş parçasını oluşturmak için baskı alanında katman katman biriktirilir.

SLA BASKI

SLA yani Stereolithography 3D yazıcılar malzeme olarak reçine kullanan 3D yazıcılardır. SLA 3D Yazıcıda yer alan lazer ışık kaynağından gelen ışık, yazıcının baskı haznesine dökülen ışığa duyarlı reçineyi, reçinenin molekül zincirlerini birbirine bağlayarak kürler ve reçinenin sertleşmesiyle 3D model oluşur.

SLS BASKI

SLS Baskı, plastik tozun güçlü lazer ile eritilip birleştirilmesiyle 3 boyutlu parça üretimine imkan veren hızlı 3D Baskı yöntemidir.

MJF BASKI

Multi Jet Fusion, özellikle diğer tozlu imalat teknolojilerine kıyasla yüksek hızlarda ve son derece yüksek hassasiyette dayanıklı parçalar üreten gelişmiş bir 3D baskı teknolojisidir.

ADRES

Davutdede Mh. 1.Birol Sk. No:19/B Yıldırım/BURSA

E-Posta

info@arinnamakina.com

Telefon

+90 543 514 88 97

Arinna Makina; çalışkanlığın vermiş olduğu cesaretle, başarıdan başarıya koşan dinamik ve yetkin kadrolarla bu yolda çağın ötesinde teknolojiler üretme amacındadır.

ÜRÜNLERİMİZ

© 2019-2024, Arinna Makina. All Rights Reserved.